Zestawy domofonoweZestaw domofonowy SET firmy URMET
Zestawy domofonowe SET przeznaczone są dla domu jednorodzinnego (SET-1) lub dwurodzinnego (SET-2). W pierwszym przypadku bramofon został wyposażony w jeden przycisk wywołania, w drugim w dwa takie przyciski. Zestaw SET 2 nadaje się też doskonale do domów mieszkalnych połączonych z zakładem usługowym, biurem itp.
  WIĘCEJ   Zestaw domofonowy SMYLE firmy URMET
Zestawy domofonowe URMET SMILE przeznaczone są dla domu jednorodzinnego lub dwurodzinnego. W pierwszym przypadku bramofon został wyposażony w jeden przycisk wywołania, w drugim w dwa takie przyciski. Zestaw z bramofonem dwuprzyciskowym nadaje się też doskonale do domów mieszkalnych połączonych z zakładem usługowym, biurem itp.
  WIĘCEJ   Zestaw domofonowy MIWUS firmy URMET
Zestawy domofonowe URMET MIWUS przeznaczone są dla domu jednorodzinnego lub dwurodzinnego. W pierwszym przypadku bramofon został wyposażony w jeden przycisk wywołania, w drugim w dwa takie przyciski. Zestaw z bramofonem dwuprzyciskowym nadaje się też doskonale do domów mieszkalnych połączonych z zakładem usługowym, biurem itp.
  WIĘCEJ   Zestawy domofonowe BASTION firmy Laskomex
Zestawy domofonowe BASTION przeznaczone są dla niewielkich obiektów, takich jak domy jednorodzinne, biura czy zakłady usługowe. W urządzeniach tych do minimum została zredukowana liczba elementów niezbędnych do jego działania przez co doskonale nadają się do samodzielnego montażu. Zestawy kompletowane są pod kątem najbardziej typowych zastosowań, a ich duża różnorodność pozwala dobrać je do indywidualnych potrzeb użytkowników. W miarę potrzeb zestawy mogą być rozbudowane o dodatkowe elementy takie jak unifony czy bramofony.
  WIĘCEJ   Copyright Bartłomiej Pietrzak © 1999-2006