WideodomofonyWideodomofon CODI-DSSV
Wideodomofon cyfrowy dla budownictwa wielorodzinnego, zbudowany na bazie domfonu DSS2 firmy Codi. Kamera wbudowana jest w wideobramofon z klawiaturą mechaniczną i wyświetlaczem alfanumerycznym. Wideodomofon pozwala na łączność wewnętrzną między lokatorami oraz dwukierunkową łączność z konsolą portiera
  WIĘCEJ   Wideodomofon CV-2500 Laskomex
Cyfrowy domofon z klawiaturą optyczną. Przeznaczony do bloków i kamienic z wielowejściowymi klatkami schodowymi, ogrodzonych osiedli z jednym lub więcej wejściem itp. W stosunku do CD-2500 zapewnia łączność na znacznie większe odległości. Oferowany w kolorach czarnym, srebrnym, lub w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Duży wybór unifonów współpracujących z domofonem.
  WIĘCEJ   Wideodomofon dla domu jednorodzinnego
Zestaw videodomofonowy URMET przeznaczony jest dla domu jednorodzinnego. Cała instalacja wykonana jest przy użyciu tylko 2 przewodów. Zestaw składa się z monitora ATLANTICO i panela zewnętrznego SMYLE z jednym przyciskiem wywołania i czarno- białą kamerą oraz zasilacza. Wideodomofon można zastosować w istniejących instalacjach 2-przewodowych (np. wykorzystując istniejącą instalację "dzwonkową").
  WIĘCEJ   Copyright Bartłomiej Pietrzak © 1999-2006