Domofony Cyfrowe

domofon cyfrowy Domofony cyfrowe przeznaczone są głównie do nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, zwłaszcza coraz popularniejszych, ogrodzonych osiedli mieszkaniowych.
W osiedlach takich często występuje więcej niż jedna brama wjazdowa, portiernia, z którą mieszkańcy muszą mieć zapewnioną łączność, zaś do budynków prowadzi kilka wejść (od ulicy, podwórka, garażu itd.)
Korzyści, jakie daje domofon cyfrowy
zarządcom i właścicielom nieruchomości
Korzyści, jakie daje domofon cyfrowy
mieszkańcom budynków, w których jest zamontowany


Domofon CODI-DSS2
Domofon cyfrowy z bramofonem w układzie pionowym, wyposażony w klawiaturę cyfrową i alfanumeryczny wyświetlacz. Może pracować jako samodzielne urządzenie zamontowane przy wejściu do budynku, lub w połączeniu z innymi domofonami tworzyć wielowejściowy system domofonowy. Współpracuje z konsolą portiera (łączność dwukierunkowa), umożliwia łączność między unifonami w obrębie jednej klatki schodowej, lub całego systemu domofonowego.
  WIĘCEJ   Domofon CD-2500 Laskomex
Cyfrowy domofon z klawiaturą optyczną, przeznaczony do bloków mieszkalnych, kamienic itp. Domofon CD-2500 może być użyty w obiekcie z jednym wejściem głównym- np. w osiedlu złożonym kilku budynków z domofonem przy każdej klatce i jedną bramą w otaczającym budynki ogrodzeniu, przy której zamontowany jest domofon zapewniający łączność ze wszystkimi mieszkańcami. szereg dodatkowych funkcji, w tym funkcję zamka szyfrowego
  WIĘCEJ   Domofon CD-3000 Laskomex
Cyfrowy domofon z klawiaturą optyczną. Przeznaczony do bloków i kamienic z wielowejściowymi klatkami schodowymi, ogrodzonych osiedli z jednym lub więcej wejściem itp. W stosunku do CD-2500 zapewnia łączność na znacznie większe odległości. Oferowany w kolorach czarnym, srebrnym, lub w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Duży wybór unifonów współpracujących z domofonem.
  WIĘCEJ   Domofon cyfrowy CDN
CDN to seria nowoczesnych domofonów cyfrowych. Dostępne są w trzech wykonaniach: domofon współpracujący z tradycyjnymi unifonami analogowymi do systemów 3+n i 4+n, domofon współpracujący z unifonami do systemu typu 1+1 i unifonami do systemów cyfrowych wykorzystujących instalację dwuprzewodową. Domofon realizuje większość typowych funkcji, dostępnych w systemach cyfrowych, oprócz tego można w nim zamontować elektroniczny spis lokatorów.
  WIĘCEJ   Copyright Bartłomiej Pietrzak © 1999-2006